Allez les bleus

Rabo ClubSupport: stem op jouw favoriete club!

11-10-2021

Rabo ClubSupport: stem op jouw favoriete club! Dat kan nog tot 25 oktober a.s. 

Ook dit jaar verdeelt de Rabobank Hart van Brabant weer € 200.000 onder een groot aantal verenigingen uit Berkel-Enschot, Biezenmortel, Haaren, Helvoirt en de gemeenten Hilvarenbeek en Oisterwijk die zich hebben aangemeld voor de actie Rabo ClubSupport.

Als lid van Rabobank Hart van Brabant bepaal jij hoe hoog de bijdrage is die de clubs ontvangen. Kortom: jij beslist mee!

Breng jouw stem vóór 25 oktober uit. 

Hoe werkt stemmen?

Als Rabobanklid ga je naar https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport. Je kunt nu inloggen met de raboscanner of de app. Selecteer nu jouw 3 clubs door te bladeren of een deel van de naam in de zoekbox in te vullen.

Je kunt maximaal 5 stemmen uitbrengen op de deelnemende clubs, waarvan maximaal 2 stemmen op dezelfde club.  

Jouw stem is geld waard. Veel succes! En…….alvast bedankt voor je stem!

Bestuur SVSOS

Terug