Op een wederom regenachtige zondagmiddag probeert SVSOS de thuisnederlaag tegen Audacia van vorige week weg te werken door op bezoek bij Nederwetten voor een overwinning te gaan. Beide ploegen bivakkeren in de onderste regionen van de 5e klasse D.
De beginfase gaat gelijk op met enkele kleine kansen over en weer. Na 13 minuten voetballen het eerste wapenfeit van SVSOS door een afstandsschot van Jesper Priems dat gestopt wordt door de doelman. Meteen daarna scoort de ploeg uit Biest-Houtakker door een kopbal van Guus Abrahams, maar de goal wordt afgekeurd door buitenspel (twijfelachtig). Daarna in de 20e minuut schiet Jelle Schilders op de lat uit een corner. Doordat SVSOS niet scoort zie je dikwijls dat de tegenstander dit wel doet en komt Nederwetten uit het niets op 1-0 in de 24e minuut nadat er bij een vrije trap niet goed wordt opgelet door de verdediging. In de 42e minuut ziet de verdediging van SVSOS er opnieuw niet al te best uit en komt de thuisploeg zelfs op 2-0 wat nog meer tegen de verhouding in is.
Nederwetten gaat na rust verder met waar het gebleven was en scoort in de 51e minuut de 3-0 als de bal via een verdediger van richting wordt veranderd en in het doel beland. Meteen daarna doet SVSOS eindelijk iets terug door een vrije trap van Wout Abrahams: 3-1. Jesper Priems schiet kort daarna van afstand, maar de keeper redt knap. In de 82e minuut scoort de thuisploeg de 4-1 uit een counter en is de wedstrijd definitief gespeeld.
Een zwakke prestatie van SVSOS, omdat Nederwetten zeker niet de bovenliggende partij was, maar wel effectief met de kansen omsprong. Al met al was de ploeg uit Biest-Houtakker gewoon op alle fronten niet scherp genoeg om aanspraak te maken op een resultaat. Volgende week zal het een stuk beter moeten als een van de kandidaten voor de titel, Riel, op bezoek komt.