Allez les bleus

Bestuur en Commissies

SVSOS (Sportvereniging Samenspel Overwint Steeds)
Sportpark de Stevort
Gemeintsedijk 1 (GPS: Vossenhol 22)
5084 HK Biest-Houtakker
Tel: 013 590 4922

Postadres:
SVSOS
Vossenhol 25a
5084 HJ Biest-Houtakker

Voorzitter
Peter Vingerhoets
Tel: 013-5053820
E-mail: voorzitter@svsos.nl

Secretaris:
Wim van de Biggelaar
Tel: 013-5052331
E mail: secretaris@svsos.nl

Penningmeester
Sander van Trier
Tel: 06-46307386
E-mail: penningmeester@svsos.nl

Scheidsrechterszaken, Wedstrijdsecretaris
Jos Rombouts
Tel: 06-27965575
E-mail: wedstrijdsecretaris@svsos.nl

Consul
Arné Vingerhoets
Tel: 06-55843062

Jeugdcommissie 
Richard Krieckaart
Tel: 06-12770958
E-mail: jeugdcommissie@svsos.nl 

Monique Kok
Maureen Soetens
Joep Vingerhoets
Peter Vingerhoets (namens het bestuur)

Beheer terrein en accomodatie
Ad Sebregts
Toon van de Wouw
Tinus Priems

Redactie website
Toine Smolders
E-mail: redactie@svsos.nl 

Nieuws & agenda