Allez les bleus

Bart Grobee en Jeffrey Meeus tegen Willem II in Diessen

29-06-2018

RKDSV zal op zaterdag 7 juli wederom gastheer zijn van de eerste oefenwedstrijd van het nieuwe voetbalseizoen van Willem II. De Tilburgse voetbalclub zal, net zoals in de afgelopen jaren, spelen tegen een combinatie-elftal van spelers uit zes clubs; SVSOS, Tuldania, EDN’56, Hilvaria, Beerse Boys en RKDSV staan enkele spelers van de selectie af. De aftrap op sportpark De Alsie in Diessen is om 17.00 uur.

Willem II opent het nieuwe voetbalseizoen traditiegetrouw al jaren in Diessen. De ploeg van nieuwbakken trainer Adrie Koster zal net als vorig jaar opdraven met een jonge en vernieuwde selectie aan spelers. Na afgelopen seizoen namen veel spelers afscheid bij de Tricolores vanwege een aflopend contract. Bartholomew Ogbeche, Darryl Lachman, Thom Haye, Eyong Enoh, Giliano Wijnaldum, Stefan van der Lei en Andreias Calcan verlengden hun contract niet. Pedro Chirivella, Kostas Tsimikas, Mo El Hankouri, Ismail Azzaoui, Thomas Meissner, Job van der Linden en Ben Rienstra werden gehuurd en keerden terug naar hun contractgever. Naast de bevestigde uitgaande transfers aast clubtopscorer Francisco Sol op een transfer. De Spanjaard was afgelopen seizoen zestien keer trefzeker in de Eredivisie. Tegenover de uitgaande transfers legde de club Driess Saddiki vast, die overkwam van promovendus Fortuna Sittard. Daarnaast werd ook verdediger Pol Llonch aangetrokken van Wisla Krakow. Thomas Kok speelde vorig seizoen op huurbasis bij FC Dordrecht, maar sluit dit seizoen (voorlopig) aan bij de selectie van Willem II. De Tilburgers zullen in aanloop van deze wedstrijd proberen de selectie verder te versterken.

Afgelopen jaar verloor het elftal uit Diessen met 1-9 van Willem II. Het combinatieteam van RKDSV zal de komende weken via diverse trainingen klaargestoomd worden voor de wedstrijd. Het team zal dit jaar bestaan uit de volgende spelers: Bart Grobbee, Jeffrey Meeus (SVSOS), Max de Kort, Coen van Oirschot, Frank Kolen (Hilvaria), Jorg van de Wiel, Rob Hesselmans (EDN’56), Koen Timmermans, Niels Heerbeek, Pim Vingerhoets (Beerse Boys), Sep Hesselmans, Jens Hesselmans (Tuldania), Siem van Doormaal, Thom Schepens, Rens Timmermans, Dennis van Gils, Ruud van den Heuvel, Mark de Brouwer, Bram van Gestel, Nick Reijrink, Lars van Doormaal en Mike van der Weert (RKDSV).

Terug