Allez les bleus

Vrijwilligersavond met voetgolf winnaars

16-05-2022

Afgelopen vrijdag de 13e was weer de jaarlijkse Vrijwilligersavond in onze kantine. Na enkele Corona-jaren was het nu weer mogelijk om de vele vrijwilligers in het figuurlijke zonnetje te zetten met een drankje en een hapje. Als welkome afwisseling werd door de organisatie een 9-holes Voetgolf parcours uitgezet. Teams werden gemaakt en zij dienden de bal in de hole te krijgen of de krat van het doel te schieten of de bal in de doos op hoogte te deponeren, wat sommigen verrassend goed lukte. De uiteindelijke winnaars ziet u op de foto. 

De prijs? Zoals je ziet... ieder een "hole" en een lolly voor de fun. 

Het bestuur dankt nogmaals alle vrijwilligers voor hun inzet het afgelopen seizoen en zij hoopt dat ook het komend seizoen weer een beroep op hen gedaan mag worden!

 

Terug