Allez les bleus

Van Alphen Autoschades sponsort nieuwe trainingspakken selectie SVSOS

27-10-2019

De voltallige selectie van SVSOS werd afgelopen week getrakteerd op nieuwe trainingspakken. Deze werden ter beschikking gesteld door Max van Alphen, eigenaar/directeur van onze nieuwe sponsor Van Alphen Autoschades uit Tilburg en vader van onze jeugdspelers Pol en Rein van Alphen. Het bestuur van SVSOS, de selectie en de technische staf bedankt Van Alphen Autoschades voor deze mooie geste. 

Vorige week zondag werd de elftalfoto van SVSOS 1 reeds gemaakt. 
Op de foto bovenste rij van links naar rechts: Kees Priems (leider/trainer), Ruud van Dijck, Wout Abrahams, Gijs van Oort, Bram Vingerhoets, Lars Priems. 

Op de middelste rij van links naar rechts: Max van Alphen (sponsor), Johan van de Pas (hoofdtrainer), Willem Holthausen, Mathijs van Oort, Sjors Vromans, Guus Abrahams, Peter Vingerhoets (voorzitter), Corné van Oort (leider/trainer). 

Op de onderste rij van links naar rechts: Rein van Alphen, Niels Verweij, Jesper Priems, Teun van Dijck, Floris de Bas, Dorus Boers, Bart Geboers, Stan Priems, Pol van Alphen. 

Terug