Allez les bleus

Urgent: Jeugdcommissie zoekt nieuwe leden

22-11-2021

Beste ouders, verzorgers van onze SVSOS jeugdleden, 

De jeugdcommissie van SVSOS is op zoek naar nieuwe leden. Momenteel bestaat de jeugdcommissie uit 3 leden, aangevuld met een afgevaardigde van het hoofdbestuur. Maureen Soetens en Richard Krieckaart hebben laten weten na het lopende seizoen hun activiteiten voor de jeugdcommissie van SVSOS te beëindigen.

Bij voorkeur zouden wij 3 nieuwe leden verwelkomen, die zich willen inzetten om de jeugd lekker te kunnen laten voetballen in Biest-Houtakker. Het zou fijn zijn om van ieder team een ouder in de jeugdcommissie te hebben. De belangrijkste taken van de jeugdcommissie vinden jullie hieronder ter informatie.

Aanmelden kan via een e-mail naar jeugdcommissie@svsos.nl  Mocht je vragen hebben of meer informatie willen over de jeugdcommissie, dan kun je natuurlijk ook een e-mail sturen of je kan één van de leden van de jeugdcommissie benaderen.

Wij horen heel graag van jullie!

Met vriendelijke groet,

Jeugdcommissie SVSOS

Maureen Soetens
Richard Krieckaart
Joep Vingerhoets

 

Taken Jeugdcommissie SVSOS: 

 

Terug