Allez les bleus

Uitnodiging informatiebijeenkomst samenwerking jeugd SVSOS en EDN'56

27-01-2022

Beste ouders en verzorgers van onze jeugdleden, 

SVSOS en EDN’56 zijn beide sportverenigingen waar fatsoen, respect en gezelligheid hoog in het vaandel staan. Met deze kernwaarden willen beide verenigingen een fijne omgeving creëren waarin alle jeugd kan deelnemen aan en genieten van voetbal in de breedst mogelijk zin.  

Om deze doelstelling te kunnen realiseren op de korte termijn maar zeker ook op de lange termijn willen SVSOS en EDN’56 een samenwerkingsverband aangaan voor de jeugdafdelingen van beide verenigingen. Een belangrijk uitgangspunt voor het aangaan van een samenwerkingsverband tussen SVSOS en EDN’56 is om onze jeugdleden zo lang mogelijk op hun eigen niveau te kunnen laten trainen en wedstrijden te spelen. 

We nodigen jullie uit voor een informatiebijeenkomst op maandag 31 januari 2022 in de kantine van SVSOS.

We beginnen de bijeenkomst om 19:30 uur. 

Uiteraard houden we rekening met de geldende corona regels.

Draag een mondkapje bij binnenkomst
We zorgen ervoor dat iedereen een stoel heeft met voldoende afstand tot elkaar
Kom niet als je corona gerelateerde klachten hebt
Toegang kunnen we alleen verlenen aan personen met een geldige QR code. 

Bestuur en Jeugdcommissie SVSOS

Terug