Allez les bleus

SVSOS verduurzaamt: zonnepanelen in gebruik genomen.

23-06-2018

Na overleg met de gemeente in het voorjaar 2018 heeft SVSOS een energiescan op laten stellen. Daarin is het energieverbruik vastgelegd en ook de maatregelen die genomen kunnen worden om het energieverbruik te gaan beperken. Een van die maatregelen is het in gebruik nemen van zonnepanelen. Op basis van de energiescan heeft SVSOS vervolgens bij enkele bedrijven een offerte inzake leveren en plaatsen van zonnepanelen gevraagd. Tevens is via Sportstroom een overheidsbijdrage in de aan te schaffen materialen aangevraagd. Na beoordeling van de offertes en toekenning van de overheidssubsidie is de opdracht tot leveren en plaatsen van zonnepanelen op ons clubgebouw gegund aan de firma Hoppenbrouwers (ook sponsor van SVSOS). In de tweede week van juni zijn de 33 panelen geplaatst en zij zijn inmiddels actief. De verwachting is dat de investering in zonnepanelen in ca. 7 jaar zal worden terugverdiend. Hiermee is SVSOS de eerste sportvereniging in de gemeente Hilvarenbeek die energie betrekt via zonnepanelen en daarmee een stukje verduurzaming realiseert.

Terug