Allez les bleus

Sparen voor je sportvereniging bij Jumbo

23-02-2018

Bij Jumbo supermarkten krijg je bij aankoop van boodschappen Sportpunten welke je kunt verzilveren voor SVSOS. Hoe meer punten de vereniging verzamelt, hoe groter het bedrag dat de vereniging kan besteden aan spel- en leermaterialen. Aan het einde van de actie wordt per regio het beschikbare budget verdeeld over alle deelnemende sportverenigingen op basis van het aantal ontvangen punten. De hoogte van het bedrag per regio wordt gebaseerd op het aantal verenigingen in die regio. Je mag jouw punten ook inleveren in onze kantine, dan worden de codes door ons geactiveerd. 

Doe boodschappen bij Jumbo Hilvarenbeek of Jumbo Moergestel, ga naar de volgende link en verzilver direct jouw sportpunten voor SVSOS. https://www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl/provincie/noord-brabant/?regio=326

 

Terug