Allez les bleus

Presentatie nieuwe tenues SVSOS 2 en 3

29-10-2017

Op zondag 29 oktober 2017 vond de presentatie plaats van de nieuwe tenues van SVSOS 2 en SVSOS 3. Daarbij hoorden natuurlijke nieuwe elftalfoto's met daarbij de sponsoren. Het bestuur en leden van onze vereniging danken de firma's Vromans Kwekerijen (SVSOS 2) en De Eksterhoeve (SVSOS 3) voor hun bijdrage, zodat deze elftallen de komende jaren weer zijn voorzien van een schitterend tenue. 

Volgende week zondag 5 november 2017 vind de presentatie plaats van de tenues van SVSOS 1, SVSOS 4 en SVSOS VR1. 

Op de foto de elftalfoto van SVSOS 2 met:
Achteraan vlnr: Pim Pijnenburg, Tim van Pelt, Stijn Timmermans, Dirk Kroot, Tim van Trier (leider) en Jelle Schilders.
In het midden vlnr: Sjors Vromans (sponsor), Joris de Bresser (verzorger), Daan Vingerhoets, Willem Holthausen, Joep Smolders, Mart Pijnenburg, Bram Vingerhoets, Tim Verhoeven, Ad Vromans (sponsor), Hennie Vromans (sponsor).
Onderaan vlnr: Gijs van Oort, Sep Hesselmans, Willem Weijters, Giel Roozen, Jurre Roozen, Nard Boers (verzorger).

Klik op de foto voor een vergroting.

Op de pagina's van SVSOS 2 en 3 ziet u de overige elftalfoto's. Klik op de knop 'senioren' en daarna op de knop van het betreffende team. 

 

Terug