Allez les bleus

ouder-kind voetbal en penaltybokaal 2019 groot succes!

16-06-2019

Afgelopen vrijdagavond 14 juni 2019 hebben we het voetbalseizoen afgesloten. Het was een gezellige avond met veel voetbalplezier. 

Ouder-kind voetbal
Alle teams speelden in de loop van de avond een wedstrijd tegen hun vaders, moeders, ooms, tantes of andere bekenden. Het waren mooie wedstrijden en niet alleen de deelnemers maar ook het publiek langs de lijn genoot van het enthousiasme van kinderen en ouders.

Penaltybokaal
Er werd niet alleen gevoetbald. Iedere speler van het team ging met elkaar de strijd aan om de penaltybokaal te winnen.

Maar dat was nog niet zo makkelijk want er stond een ijzersterke keeper in de goal. Onze oud eerste elftal keeper Rob Wilborts (tegenwoordig keeper van tweedeklasser Beerse Boys), werd vele malen op de proef gesteld.  

De uiteindelijke winnaars: 
JO8:    Ries Vingerhoets
JO10:  Lotte Vingerhoets
JO11:  Luuk van de Wouw
JO13:  Niek Soetens
JO16:  Max Vromans 

Pieter van de Wouw werd deze avond nog bedankt voor zijn inzet de afgelopen jaren voor de jongste jeugd van SVSOS. Met zijn 73 jaar trainde hij de afgelopen jaren wekelijks de allerkleinsten en zo bracht hij hen de beginselen van het voetbal bij. 

We hebben het seizoen sportief en gezellig afgesloten. We wensen jullie een fijne vakantie en we zien jullie volgend seizoen.

Jeugdcommissie SVSOS

Terug