Allez les bleus

Nieuws van het Dubbeltjespot bestuur

15-08-2019

Beste dubbeltjespot leden,

Ondanks dat er vorig seizoen werd gecommuniceerd dat de dubbeltjespot dit seizoen niet door zou gaan is het ons toch gelukt een doorstart te maken. Met een nieuw bestuur gaan wij ons best voor jullie doen. Er zijn ook nog vakjes vrij voor nieuwe leden.

Wij gaan ervan uit dat de leden van vorig seizoen dit seizoen weer doorgaan met dit mooie spaarsysteem. Mocht je jezelf willen af- of aanmelden voor de dubbeltjespot het verzoek dit vóór 29 augustus 2019 te mailen naar dubbeltjespotsvsos@hotmail.com of neem contact op met een van de bestuursleden.

Er wordt niet meer op woensdagavond geteld maar op donderdagavond na de training voorafgaand aan een competitie- of bekerwedstrijd van SVSOS 1 .

Contributie betreft 10 euro per seizoen.

Inleg minimaal 2 euro per keer.

Boete betreft 1 euro per keer.

Feest- & uitbetalingsdatum is tegenwoordig een vaste datum. Dit betreft de avond vóór Hemelvaartsdag. Voor komend seizoen is dit woensdag 20 mei 2020 vanaf 20.00 uur. Dubbeltjespot-leden en eventuele partner zijn dan van harte welkom voor een hapje en drankje.

Bestuur dubbeltjespot:
Guus Abrahams
Bram Vingerhoets
Ruud van Dijck
Bram van Oort

Terug