Allez les bleus

Nieuwe selectietrainer Nick Smits stelt zichzelf voor

30-01-2023

Dag allemaal, 

Ik wil mij graag aan jullie voorstellen. Mijn naam is Nick Smits en ik ben 29 jaar. Ik ben momenteel woonachtig in Eindhoven en werk bij Korein als pedagogisch medewerker. Ik heb mijn opleiding bij Fontys Sporthogeschool een paar jaar geleden afgerond.
Ik ben op mijn 15e begonnen als trainer bij de jeugd van RPC, waar ik tot mijn 26e actief ben geweest. Ik heb daar de jongste jeugd getraind t/m de JO19-1 en ik ben als technisch jeugdcoördinator verantwoordelijk voor de hele jeugdindeling geweest. Bij de senioren heb ik het 2e elftal in de 2e reserve klasse getraind en gecoacht en ik ben assistent bij het eerste elftal geweest. Ik ben daarna hoofdtrainer geweest van De Weebosch en FC Cranendonck. Momenteel assisteer ik oud-international Jan Poortvliet als trainer van het 1e elftal van RPC.

Als trainer ben ik  een rustig, analytisch en eerlijk persoon, die situaties goed overdenkt en daarna bespreekt en uitvoert. Daarnaast houd ik wel van gezelligheid na de wedstrijden en trainingen.  

Ik kijk ernaar uit om snel met jullie kennis te maken. 

Groetjes, Nick

Terug