Allez les bleus

Jubileumfeest SVSOS afgelast

21-01-2021

 Voetbalvereniging SVSOS bestond 75 jaar op 30 juli 2020.

De uitbraak van de Corona maakte de viering van dat jubileum op die datum niet mogelijk. Het bestuur besloot samen met de jubileumcommissie om het in 2021 te gaan organiseren. De kans dat er dit jaar op een normale manier gefeest kan worden is echter (vrijwel) nihil. 

In overleg met de feestcommissie heeft het bestuur daarom nu het besluit genomen om de viering van het 75 jarig bestaan definitief af te gelasten.

Indien de omstandigheden het toelaten willen we wel kijken of we in 2022 nog een feest kunnen organiseren. Wij denken dan aan een intern feest voor leden, supporters en sponsoren of een iets groter feest met de inwoners van  Biest-Houtakker als "tussenvariant" naar de viering van het 80 jarig bestaan in 2025.

Mogelijk is zo'n feest een belangrijke binding voor onze leden, supporters, sponsoren en de gehele bevolking van  Biest-Houtakker na anderhalf jaar weinig tot geen activiteiten op en langs de lijn op DE STEVORT.

Bestuur SVSOS

Terug