Allez les bleus

(Jeugd)wedstrijden alvast gepland in de aanloop naar persconferentie

19-01-2022

BERICHT VAN DE KNVB:

Dinsdag 25 januari vindt er weer een nieuwe persconferentie plaats en horen we of er weer meer mogelijkheden zijn voor de sport. Mocht dinsdag het bericht komen dat we weer competitie mogen spelen, willen we snel starten met de jeugd categorie A. De bedoeling is om de najaarscompetitie uit te spelen.

De eerste wedstrijden, voor teams met een relatief grote achterstand, zullen dan al op zaterdag 29 januari worden gespeeld. We plannen deze wedstrijden alvast in zodat er tijdig duidelijkheid is bij de teams over de eventueel te spelen wedstrijden op zaterdag 29 januari.

Deze wedstrijden zijn vanaf nu te zien in Sportlink Club, op de app Voetbal.nl en natuurlijk hier op de website.

Hopende op goed nieuws dinsdag.

Terug