Allez les bleus

Jeugdcommissie neemt afscheid

16-05-2022

Afgelopen vrijdag de 13e was weer de jaarlijkse Vrijwilligersavond in onze kantine. Na enkele Corona-jaren was het nu weer mogelijk om de vele vrijwilligers in het figuurlijke zonnetje te zetten met een drankje en een hapje. Tevens een moment om stil te staan bij het afscheid van een aantal Jeugdcommissie leden. Joep Vingerhoets en Maureen Soetens hebben aangegeven te gaan stoppen. Zij waren op de Vrijwilligersavond helaas verhinderd. Voorzitter van de Jeugdcommissie Richard Krieckaart gaat ook stoppen na een jarenlang dienstverband. Hij kreeg vanuit het bestuur een mooie attentie voor bewezen diensten (foto links). Tenslotte werd Peter Vingerhoets,  voorzitter van het hoofdbestuur, geëerd voor 15 jaar trouwe dienst binnen de Jeugdcommissie. Voor al die jaren kreeg hij een mooi aandenken, zoals op de foto rechts is te zien. 

Namens het bestuur nogmaals dank aan alle vertrekkende Jeugdcommissie leden. 

Terug