Allez les bleus

Een welverdiend lintje voor duizendpoot Wim van den Biggelaar !

26-04-2021

Maandag 26 april 2021, een zonnige dag met een verrassing voor ons lid en secretaris Wim van den Biggelaar. Hij werd namelijk verblijd met een koninklijke onderscheiding! Burgemeester Weys bezocht huize Van den Biggelaar om Wim de onderscheidingen behorend bij Lid in de Orde van Oranje Nassau op te spelden. De 68-jarige Wim is al vanaf zijn 12e jaar lid van onze vereniging en kreeg zijn onderscheiding vanwege zijn vele  en zeer langjarige verdiensten voor tal van Biestse verenigingen en stichtingen.   

“Hij heeft zich op maatschappelijk gebied verdienstelijk gemaakt voor ons dorp, zoals het Centrale Antenne Systeem, het verenigingsgebouw de Gemeijnte, het Belangen Orgaan Biest-Houtakker en de plaatselijke Stichting Volksfeest. Verder zette hij zich in voor carnavalsvereniging De Pinnekleuvers en is hij actief (geweest) bij het Gilde Onze Lieve Vrouwe Broederschap Biest-Houtakker en in het onderwijs. Hij heeft weliswaar nooit voor de klas gestaan, maar hij maakte wel jaren deel uit van het schoolbestuur en was betrokken bij een jubileumfeest. "Ik maak sinds 2007 van dichtbij als voorzitter mee hoe Wim zich als secretaris onmisbaar maakt voor SVSOS. Je mag hem na 56 jaar lidmaatschap een typisch voorbeeld noemen van een clubman. Hij is hét voorbeeld van een vrijwilliger in een kleine gemeenschap die overal ‘ja’ op zegt, terwijl anderen die veel meer tijd hebben ‘nee’ verkopen", aldus Peter Vingerhoets, voorzitter van SVSOS.

Al met al een welverdiend lintje waarmee wij Wim van harte feliciteren! 

Bestuur SVSOS

Terug