Allez les bleus

Collecteweek voor Fonds Gehandicaptensport van start

21-03-2017

Van 26 maart tot en met 1 april gaat de landelijke collecteweek voor Fonds Gehandicaptensport weer van start. Duizenden collectanten gaan op pad om zoveel geld op te halen voor de gehandicaptensport. In Nederland zijn er 1.7 miljoen mensen met een handicap die, om te kunnen sporten, extra ondersteuning nodig hebben. Sporten is voor hen helaas nog niet vanzelfsprekend. Vaak zijn er aanpassingen nodig. Aan bijvoorbeeld het sport,- en spelmateriaal of de sportaccommodatie. Daarnaast is er vaak extra begeleiding en speciaal vervoer nodig.  Dat kost geld, veel geld. Daarom organiseert Fonds Gehandicaptensport ook dit jaar weer een landelijke collecte. Het doel: zo veel mogelijk geld ophalen voor de sporters met een handicap. Omdat niemand buitenspel mag staan.

Ook in 2017 blijft 25% van de opbrengst van de collecte Fonds Gehandicaptensport in Hilvarenbeek (de rest gaat naar de landelijke organisatie). Daaruit wordt o.a. het jaarlijkse en zeer succesvolle zaalvoetbaltoernooi in de Kerstvakantie van betaald maar ook andere G-sport-activiteiten op het gebied van volleybal en basketbal. Uw bijdrage is dus een zetje in de rug van onze Beekse G-sporters. U steunt hen toch ook?

Terug