Allez les bleus

Collecte Fonds Gehandicaptensport 4-9 april

01-04-2022

Ook dit jaar zet SVSOS zich weer in voor het goede doel. In de week van 4 tot en met 9 april wordt er weer gecollecteerd voor het Fonds Gehandicaptensport.

De gebroeders Jos en Harrie Wilborts en Wilma Boers zullen op alle Biestse adressen met de collectebus aankloppen. 

Van deze collecte komt 50% ten goede aan de landelijke stichting en 50% komt ten goede aan het Platform gehandicaptensport Hilvarenbeek.

Zo dragen we allemaal ons steentje bij om sporten voor mensen met een handicap mogelijk te maken. Het deel van de opbrengst dat bij het Beekse Platform terecht komt wordt o.a. gebruikt voor het jaarlijkse gehandicaptenzaalvoetbaltoernooi, een prachtevenement dat rond de jaarwisseling plaatsvindt.  

Samen met meerdere Beekse sportverenigingen en de Sportraad Hilvarenbeek hopen wij weer een mooie bijdrage te realiseren. Graag rekenen wij op uw bijdrage waarvoor wij u bij voorbaat hartelijk dank zeggen ! 

Bestuur SVSOS

Terug