Allez les bleus

Cas Verhoeven maakt debuut in eredivisie!

10-08-2020

Onze dorpsgenoot en voormalig SVSOS-jeugdspeler Cas Verhoeven schreef vandaag historie! Hij maakte zijn debuut bij eredivisieclub Fortuna Sittard in de wedstrijd tegen FC Twente in de Grolsch Veste. 

Cas Verhoeven speelde in zijn jeugdjaren bij SVSOS, totdat hij zich verder ging ontwikkelen op een hoger niveau bij sc 't Zand in Tilburg. Vanuit Tilburg maakte Cas de overstap naar de beloften van Helmond Sport. Daarna ging hij op landelijk niveau spelen bij de JO19 van NEC in Nijmegen en kwam hij uit voor de beloften van FC Eindhoven. Deze zomer maakte Cas de overstap naar Fortuna Sittard waarbij hij dus vandaag in de 79e minuut mocht invallen in de wedstrijd tegen FC Twente. Cas speelde de wedstrijd, die live was te volgen op Fox Sport, foutloos uit. Helaas werd verloren met 2-1. En nu maar hopen dat dit een mooi vervolg zal krijgen de komende oefenwedstrijden en straks als de competitie weer begint. 

Proficat Cas met dit mooie debuut!

Terug