Allez les bleus

5-kernencup gaat dit jaar naar Diessen

29-08-2017

Geslaagde 5 Kernencup

Op zondag 27 augustus stond de 5 Kernencup weer op het programma voor de selecties van EDN’56, Hilvaria, RKDSV, SVSOS en Tuldania. Nadat het toernooi vorig jaar niet doorging, mochten de teams dit jaar tegen elkaar aantreden op sportpark De Stevort in Biest-Houtakker. Tijdens deze zonnige middag konden de supporters genieten van vijf speelrondes waarin ieder team één keer tegen elkaar speelde. Na de wedstrijden was er voor de teams en supporters nog een feestavond met Zanger Bas en DJ Kiske. Voorzitter van SVSOS, Peter Vingerhoets, keek daarbij terug op een geslaagd toernooi en bedankte de teams en scheidsrechters. Ook maakte hij de winnaar van de 5 kernencup bekend. RKDSV uit Diessen behaalde uiteindelijk de meeste punten en mag zich het komende jaar de beste van de gemeente Hilvarenbeek noemen. Volgend jaar is het de beurt aan EDN’56 uit Haghorst om de 5 kernencup te organiseren.

Terug