Allez les bleus

SVSOS pakt eerste punt tegen Blauw Wit’81

24-11-2024

Afgelopen zondag speelde SVSOS op eigen veld tegen Blauw Wit’81 uit De Moer. Blauw Wit’81 staat ook in het rechterrijtje dus misschien biedt dat mogelijkheden. Onze vaste verslaggever, Jan Abrahams, is naar Willem II – NAC dus vandaag is het verslag door zijn vrouw Jolanda geschreven.

In de achtste minuut is het eerste kansje voor de bezoekers uit De Moer. In de 18e minuut maakt Jesper Priems een goede actie, maar zijn schot gaat over. In de 23e minuut belandt een mindere uittrap van doelman Lars Jonkers bij een speler van Blauw Wit’81 die niet nadenkt en de bal op de lat schiet. In de rebound redt Lars Jonkers knap waardoor de bal niet in het doel belandt. Twee minuten later gaat een afstandsschot van Dorus Boers naast het doel. Na ruim een half uur spelen kopt de helemaal vrijstaande Tom van de Pas een corner van Guus Abrahams heel goed binnen: 1-0. Net voor de rust krijgt Blauw Wit’81 nog een kansje, maar de ploegen gaan rusten met een voorsprong voor SVSOS.

De bezoekers komen feller uit de kleedkamer en scoren in de 53e minuut de gelijkmaker: 1-1. Blauw Wit’81 blijft feller aan de bal en scoort in de 63e minuut de 1-2. In de 70e minuut is het billen knijpen voor SVSOS, maar de Biest trekt de broekriem aan en in de 74e minuut worden ze beloond. Gijs van Oort geeft een lage voorzet op Tom van de Pas en zijn poging wordt net genoeg van richting veranderd door Giel Jansma: 2-2. Blauw Wit’81 knokt terug en krijgt in de 75e minuut een goede kans. In de 82e minuut plaatst Ruud van Dijck een mooi afstandsschot op goal richting de kruising, maar de bal gaat niet in het doel. Daarna krijgen de bezoekers uit De Moer nog twee kansen, maar gelukkig staat doelman Lars Jonkers zijn mannetje.

Zo pakt SVSOS eindelijk zijn eerste puntje van het seizoen en is het dus van die hatelijke 0 af. Hopelijk kan de ploeg uit Biest-Houtakker dit een vervolg geven komende zondag als ze om 14:00 uur op bezoek gaan bij Dussense Boys.

Terug