SVSOS

Allez les bleus

SVSOS door de week goed op dreef

29-03-2018

SVSOS speelt deze week op donderdagavond een uitwedstrijd op het kunstgras tegen DVS uit Aalst. Deze wedstrijd stond eigenlijk op eerste paasdag op het programma, maar omdat veel spelers dan naar Paaspop gaan is de wedstrijd verzet.

SVSOS begint goed aan de wedstrijd en scoort in de tweede minuut de 0-1 door een aanval waarbij Lars Priems goed doorgaat en een mooie assist geeft aan Jefrey Meeus die uitstekend afmaakt. Daarna heeft de ploeg uit Biest-Houtakker nog een grote kans met een afstandsschot van Jesper Priems dat net voorlangs gaat. SVSOS blijft kansen creëren en speelt goed. In de 25e minuut komen ze op 0-2 nadat de verdediging van DVS denkt aan buitenspel, maar Ruud van Dijck dat zeker niet staat en vrij door kan lopen naar de keeper om de bal vervolgens door de benen van de keeper te schuiven.

Het eerste kwartier na de rust is voor DVS, maar SVSOS houdt goed stand tijdens het lichte offensief van DVS. In de 63e minuut komt SVSOS op 0-3 na een goede aanval opgezet door Guus Abrahams. Hij geeft een assist aan Jefrey Meeus die zijn tweede goal van de avond scoort. Jesper Priems schiet SVSOS daarna zelfs nog op 0-4 na een counter.

De ploeg revancheert zich voor de slechte wedstrijd van zondag tegen SDO '39 en je kunt constateren dat SVSOS op kunstgras goed uit de weg kan. De ploeg lijkt ook fitter als daags voor de wedstrijd geen uitgaansleven aan de orde is.

Terug